Джгут турнікет кровоспинний Укроспас багатофункціональний

Джгут турнікет кровоспинний багатофункціональний "Укроспас" багаторазового використання призначений для зупинки кровотечі при пораненнях чи травмах. Джгут кровоспинний турнікет Укроспас також здатний виконувати ті завдання, які не може виконати жоден в світі турнікет. Джгут кровоспинний виготовляється з якісної стрічки, вздовж всього турнікету вшита внутрішня подвижна стропа, що дозволяє розподіляти рівномірне навантаження на тканини кінцівок, які затискаються та дозволяє використати турнікет на оголеній частині тіла. Джгут-турнікет, в порівнянні з іншими джгутами кровоспинними, має значно менші больові відчуття при накладанні.
В наявності

Вороток джгута турнікета кровоспинного Укроспас виготовляється з алюмінієвого сплаву, легкий та міцний, на якому знаходиться рифлення, що допомагає надійно утримувати механізм в руці при затисканні. Всі шви прошиті міцною, якісною ниткою. Загальна довжина кровоспинного джгута- турнікета складає 1340 – 1350 мм., ширина 50 мм, що робить його універсальним виробом. Його можна накладати взимку на теплий одяг, також турнікет можна накласти на будь-яку частину тіла постраждалого - кінцівки, шия, груди, таз, артерії в області паху. Турнікет кровоспинний з легкістю накладається однією рукою. Пряжка закрита клапаном, для захисту м'яких тканин. Конструкція пряжки дозволяє зафіксувати турнікет при накладанні на шию чи груди навіть без застосування липучки. Фіксатор затяжного механізму виготовлений із сталі, шви фіксатора та пряжок паяні. Унікальне ребро жорсткості не дозволяє значне деформування основи турнікету при затисканні. Також джгут турнікет має додаткову авто-фіксацію воротка, якщо під час затискання рука зіскочить з воротка, чи поранений втратить свідомість, вороток не розкрутиться. Джгут-турнікет Укроспас має маячок для запису часу накладання, і кишеньку для інструкції чи будь-якої іншої  додаткової інформації. 

Джгут турнікет здатний працювати, як вісім в одному.

Функціонал:

 1. Ефективний засіб для повної зупинки кровотечі з кінцівок (можливість зупинки кровотечі навіть при повністю відірваній кінцівці під суглоб, де звичайний турнікет накласти немає можливості.
 2. Фіксація тазового кільця при переламах кісток тазу.
 3. Перетиснення артерій в області паху.
 4. Перетиснення артерій на шиї (накладається через руку).
 5. Тиснуча пов'язка, чи для підтримки бандажу.
 6. Один чи два турнікети здатні виконувати функції евакуаційної петлі.
 7. Три слугувати замість нош (якщо поранення дозволяє проводити евакуацію на м'яких ношах).
 8. Фіксація шини.

Характеристики турнікета кровоспинного Укроспас

 • Довжина у розгорнутому стані: 1350 ±10 мм
 • Вага:  160  г
 • Матеріал воротка: алюмінієвий сплав
 • Бренд: Укроспас
 • Ширина турнікета: 50 мм
 • Розмір в складеному (аптечному) стані: 170х50х50 мм
 • Використання: Багаторазове
 • Країна виробник: Україна
 • Гарантія: 1 рік

Телефонуйте або пишіть нам у чат і Ви отримаєте професійну консультацію та зможете купити турнікет кровоспинний Укроспас.

Тест-огляд від TacMed UA: Виробник:
660.00 грн


 • Від 50 шт. або більше = 630.00 грн
Відгуки

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре