Способи оплати

Шановний замовник, у нас Ви можете здійснити оплату нашої продукції двома способами:

1. Оплата по безготівковому розрахунку (банківський переказ)

Якщо Ви вибрали даний вид оплати, то після здійснення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер та сформує рахунок на оплату. Його ви можете оплатити за допомогою онлайн-банкінгу чи у відділенні будь-якого банку.

2. Оплата картою на сайті

Оплата з карти - це зручний вид оплати, що надається платіжною системою, віджет якої ми розміщуємо на нашому сайті. Ви можете не переживати, наш сайт захищений протоколом https - це означає, що введені Вами данні карток зчитати не можливо. Тому ні ми, ні зловмисники не зможуть побачити Ваші номери карток, коди чи паролі. Після здійснення оплати з Вами зв'яжеться менеджер і Вам буде відправлено замовлення. Перш, ніж зробити такий вид оплати, радимо Вам зв'язатися з нашим менеджером, який Вас проконсультує по обраній Вами продукції та термінах виконання замовлення. Зверніть увагу, даний вид оплати розповсюджується не на всі товари.

Увага! Відправка та видача товару здійснюється лише на платника.

Якщо Ви здійснюєте оплату від юридичної особи, для оформлення документів необхідно виписати довіреність.

Якщо Ви здійснюєте оплату, як приватна особа, і бажаєте, щоб відправку оплаченої Вами продукції здійснили на іншу людину, вказуйте будь ласка її прізвище, ім'я та по батькові, як платника у призначенні платежу (Приклад: За товар згідно рахунку АМ-0000001 від 01.01.23 р. у т. ч. ПДВ 20% платник Іванов Іван Іванович.)

Дякуємо за замовлення та вибір нашої компанії!