Компанія ТОВ «ТД «Амальтея» була створена в 2007 році і названа на честь персонажа давньогрецької німфи, на ім'я персонажа давньогрецької міфології - кози, яка вигодувала молоком немовляти-Зевса (в римському пантеоні - Юпітера), що ховалося від гніву свого батька пантеоні - Сатурна). Фразеологізм «ріг достатку» походить саме до рогу кози Амальтеї, яка вигодувала молоком немовляти Зевса, Бога неба, грому та блискавок, що володіє усім світом. Атрибутами Зевса були щит і подвійна сокира (лабріс), іноді орел, місцем перебування вважався Олімп (Зевс-Олімпієць). Крім того, він розподіляє добро та зло на землі.
Амальтея (англ. Amalthea, грец. Αμάλθεια) - супутник Юпітера, найбільший у системі Юпітера після галілеєвих супутників. Амальтея була відкрита Едуардом Барнардом в 1892 р. Амальтея - супутник Юпітера, найближчий до планети, середня відстань від планети 181 тис. км, період обігу 0,498 діб, радіус 80 км, розташований у площині екватора планети. Вона стала останнім супутником, відкритим за допомогою безпосереднього спостереження, а не методом фотографії і першим супутником Юпітера (найбільшої планети сонячної системи, більш ніж удвічі важчою, всіх інших планет разом узятих і майже в 318 разів важчою за Землю) виявленим після відкриття галілеєвих супутників у 1610 р. Назва «Амальтея» було затверджено Міжнародним астрономічним союзом у 1975 р., але неформально використовувалося і раніше на пропозицію К. Фламмаріона. До 1975 супутник був також відомий під позначенням «п'ятий супутник Юпітера».
Невелика Амальтея поставила перед вченими низку загадок, деякі з яких досі не розгадані. Амальтея - найчервоніший об'єкт у Сонячній системі (навіть червоніший, ніж Марс). Червоний колір супутника, можливо обумовлений наявністю сірки, що викидається вулканами Іо. Походження яскраво-зелених плям на великих укосах Амальтеї поки що не з'ясовано.