Про нас

Компанія Амальтея була заснована у 2007 році з метою забезпечення Вашої безпеки. З цього часу нашими фахівцями ретельно був вивчений ринок та все пожежне обладнання на цьому ринку, саме тому ми пропонуємо найкраще по ціні та якості пожежне обладнання. Основні напрямки нашого підприємства – це пожежне обладнання, засоби порятунку життя людей та тактичне спорядження. Ми пропонуємо Вам високоякісне та доступне по ціні рятувальне та пожежне обладнання. У нашому підприємстві ви можете купити пожежне обладнання, вогнегасники, гумові та пожежні рукави, пожежні шафи, щити, стенди пожежні, гідранти, мотопомпи, генератори, знаки безпеки, турнікети кровоспинні, ноші та інші системи безпеки.
Люди витрачають безліч коштів на охорону майна від крадіжки, але не приділяють певної уваги засобам порятунку життя та протипожежній безпеці. Відсутність пожежного обладнання в багато разів збільшує збитки від пожежі, що виникла, призводить до трагічних наслідків та загибелі людей.
На сьогоднішній день компанія «Амальтея», займається розробкою та виготовленням засобів першої домедичної допомоги, системами порятунку життя, системами евакуації поранених з поля бою та постраждалих при катастрофах техногенного або природного характеру, розробкою планів евакуації, а також виробництвом та продажем пожежного обладнання. 

В нашому підприємстві працюють дипломовані фахівці з пожежної безпеки, звернувшись до нас, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію по вибору, придбанню, розміщенню, обслуговуванню та правильному застосуванню первинних засобів пожежогасіння та іншим питанням з пожежної безпеки. Ми цінуємо свою репутацію та наших клієнтів, тому пропонуємо тільки високоякісне обладнання.