Піноутворювач для гасіння пожеж загального призначення, концентрація 6%, -5°С

Піноутворювач для гасіння пожеж загального призначення це концентрат, який змішується  з водою, а потім проходить через пожежний генератор піни середньої кратності і утворює велику кількість піни повітряно-механічної. Завдяки припиненню доступу кисню до продуктів горіння і відбувається гасіння пожежні.

В наявності

Даний піноутворювач для гасіння пожеж застосовується для гасіння пожеж класу A та B, підкласи А1, А2, В1. Піноутворювач малотоксичний, біологічно розкладається, та відповідає IV класу, ГОСТ 12.1.007-76 «Малонебезпечні речовини». Піноутворювач для гасіння пожеж це спеціальний водний розчин аніонних поверхнево-активних речовин зі добавками. Даний піноутворювач придатний для застосування у технічних засобах пожежогасіння. Він використовується у вогнегасниках, системи автоматичного пожежогасіння і на пожежних автомобілях. Піноутворювач дозволено змішувати з іншими біологічно м'якими піноутворювачами загального призначення, виготовленими з поверхнево-активних речовин подібних до хімічної природи даного піноутворювача. Пропонований нашим підприємством піноутворювач для гасіння пожеж отримали широке використання у підрозділах пожежної охорони, на підприємствами нафтопереробної, хімічної та іншої промисловості, при гасіння пожеж автомобільного та залізничного транспорту.

Характеристики піноутворювача:

  • Клас гасіння пожеж: A, B, підкласи А1, А2, В1
  • Концентрація - 6%
  • Температура замерзання: від -5°С
  • Тара – бочки 200 літрів.
  • Гарантійний термін зберігання – не менше ніж 36 місяців.
  • Країна виробник: Україна

Виготовлення під замовлення піноутворювача з температурою замерзання до -20°С і концентрація розчину більше або менше 6%

27.00 грн

Мінімальна кількість замовлення цього товару 200

  • Від 1000 кг. або більше = 24.00 грн
Відгуки

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре