Чохол для вогнегасника ВП-3 ТНТ щіл. 450 г/м2

Чохол для вогнегасника ВП-3 (з) призначений, щоб захистити вогнегасник від потрапляння на нього прямих сонячних промінів, що заборонено при експлуатації вогнегасників, захисту від атмосферних опадів та бруду. Завдяки чохлу для вогнегасника ваш вогнегасник залишиться у працездатному стані та прослужить весь термін служби, що передбачений заводом виробником. Конструкція чохла для вогнегасника ВП-3 передбачає використовувати його, як підлогову підставку для вогнегасника, так і закріпити разом з кріпленням всередині на стіні чи в автомобілі.

При монтажу вогнегасника на вертикальну конструкцію необхідно повністю відкрити чохол до вогнегасника, вставити всередину кріплення для вогнегасника та закріпити його разом з чохлом, після чого зафіксувати вогнегасник і повністю закрити чохол. Така конструкція чохла дозволяє максимально швидко підготувати вогнегасник для використання і забезпечить оригінальний дизайн в торгівельному центрі, кафе, барі, офісі чи на транспорті.

В наявності

Чохол для вогнегасника виробництва Амальтея це надійна якість і довговічність, бо він вироблений з якісної, міцної, щільної непромокальної тканини з захистом від ультрафіолетового випромінювання. Такий чохол не вигорає на сонці, не намокає і має мінімальний термін служби 4 – 5 років. 

Замовити чохол для вогнегасника можна зателефонувавши нашим співробітникам в офіс, або зробити замовлення на сайті. Також на сайті Ви можете одразу зробити оплату за допомогою захищеної платіжної системи і навіть оформити покупку в розстрочку.

  • Тип вогнегасника: ВП-3 (з)
  • Захисне покриття від ультрафіолетових променів: Так
  • Тип тканини: ТНТ
  • Щільність тканини: 450 г/м2
  • Властивості тканини: водонепроникна тканина з напиленням від УФ променів
  • Кількість вентиляційних отворів: 3 шт. 
  • Виробник: Амальтея

Відео-огляд чохла для вогнегасника з тканини СРТ:


Виробник:
450.00 грн


  • Від 50 шт. або більше = 435.00 грн
Відгуки

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре