Чохол для вогнегасника ВП-1, ВП-2 СРТ

Чохол для вогнегасника призначений для розміщення в ньому вогнегасника, захисту його від потрапляння прямих сонячних промінів та атмосферних опадів, які дуже згубно впливають на вогнегасник. Чохол дозволяє значно продовжити термін життя вашому вогнегаснику, зберегти його в працездатному стані, а в офісі, покращити дизайн. Чохол можна використовувати як підставку підлогову або разом з кріпленням розташувати вогнегасника на вертикальній конструкції. Також за допомогою чохла та кріплення, що встановлюється у середину чохла, можна надійно закріпите вогнегасник на транспорті та захистити вогнегасник від сонячних променів та атмосферних опадів.

Здебільшого чохли до вогнегасників типу СРТ купують переважно для  офісних, виробничих, складських приміщень та розміщення всередині транспортних засобів, де на вогнегасники не потрапляють прямі сонячні промені, т. я. тканина типу СРТ не має захисту від ультрафіолетових променів і на відкритому просторі буде служити значно менше, ніж чохол для вогнегасника з тканини типу ТНТ.

В наявності

Універсальний чохол для вогнегасника виготовлений із непромокальної тканини. В залежності від марки вогнегасника, чохол на огнетушитель регулюється по висоті за допомогою текстильної застібки, а при необхідності використання вогнегасника, зручно та швидко розкривається. Для вентиляції передбачено три вентиляційні отвори. Також чохол може комплектуватися універсальним кріплення для розміщення вогнегасника на вертикальній конструкції. Чохол для вогнегасника виробництва Амальтея - це надійність, європейська якість та симпатичний дизайн.

  • Підходить до вогнегасників: ВП-1, ВП-2
  • Захисне покриття від ультрафіолетових променів: Ні
  • Тип тканини: СРТ
  • Щільність тканини: 420 г/м2
  • Властивості тканини: водонепроникна тканина
  • Кількість вентиляційних отворів: 3 шт. 
  • Виробник: Амальтея

Відео-огляд:


Виробник:
330.00 грн


  • Від 50 шт. або більше = 315.00 грн
Відгуки

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре