+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51   Life
+380 (95) 725-91-85   mtc
+380 (97) 107-03-47   kyivstar

Амальтея

Рукава пожежні

 

Рукава пожежні до пожежних кранів, полива, пожежні рукава до пожежних машин та іншої пожежної техніки.

 

Рукава пожежні призначені для транспортування вогнегасної речовини до місця пожежі. Рукава пожежні діляться на рукава пожежні для пожежної техніки та пожежні рукава для пожежних кранів (пожежних шаф, пожежних кран-комплектів). Позначаються рукава пожежні відповідним маркуванням "К" – рукав пожежний напірний для пожежних кронов (пожежних шаф, пожежних-кран-комплектів) і "Т" – рукав пожежний напірний для пожежної техніки (пожежних автомобілів, мотопомп). Рукава пожежні застосовуються в будь-якому виробництві, на об'єктах нафтової, газової, сільськогосподарської, хімічної промисловості. Також пожежний рукав застосовується в житлових і адміністративних будівлях, магазинах і торгово-розважальних центрах.

Компанія Амальтея є офіційним представником єдиного працюючого на території України заводу з виробництва пожежних рукавів. Рукав пожежний виробництва Україна відрізняється від імпортних аналогів, які завозяться в Україну, високою якістю, міцністю, надійністю і довговічністю. Зв'язавшись з нашим менеджером, Ви можете купити пожежний рукав високої якості за ціною заводу-виробника.

 

Рукава пожежні виробництва Україна

рукава пожежні

 

Рукава пожежні напірні Ø 25, 32, 38, 51, 66, 77, 100, 150 мм. Україна

 

Залежно від області застосування, напірні пожежні рукави поділяються на два типи:

  • рукав для пожежних кранів (пожежних шаф, ПКК, ПК) тип К робочий тиск 10 АТМ, розривний 25 АТМ
  • рукав для пожежної техніки (пожежних машин, мотопомп) тип Т, робочий тиск 16 АТМ, розривний 40 АТМ

Також заводом випускаються рукави пожежні посилені для пожежної техніки з робочим тиском 20 АТМ, а розривним 60 АТМ. Для суворих морозів заводом був розроблений спеціальний пожежний рукав морозостійкий.

Для сільськогосподарських потреб заводом розроблений рукав для поливу тип КП (кран-полив) з робочим тиском 12 АТМ і розривних 30 АТМ.

 

манжета рукавна до пожежного рукава
Манжета рукавна до пожежного рукава Ø 32, 38, 51, 66, 77, 100, 150 мм. (виробництво Амальтея®)

 

Манжета рукавна до пожежного рукава призначена для захисту пожежного рукава від протирання в області нав'язаної на рукав пожежний гайки рукавної типу ГРН. Без такої манжети пожежний рукав протирається дуже швидко. Також рукавна манжета захищає руки людини від травмування в'язальним дротом.


Рукавна манжета пожежного рукава має два шари, виготовляється з високоміцної, стійкою до стирання, вогнетривкої і водовідштовхувальної нейлонової тканини з поліуретановим покриттям. Тканина виготовляється в США. Основними перевагами рукавної манжети до пожежного рукава є те, що вона стійка до стирання, водовідштовхувальна, швидкоз'ємна. При необхідності її можна в будь-який час зняти, добре просушити місця нав'язування рукавної головки і одягнути назад на пожежний рукав, і для цього не потрібно знімати гайку. Манжета рукавна надійно, швидко і міцно фіксується на рукаві пожежному за допомогою якісної, стійкої до відриву текстильної застібки (липучки), яка не боїться води, сонячних променів, бруду і морозу.

 

         Пожежні рукави виробництва Китай

пожежні рукава

 

Пожежні рукава напірні Ø 25, 38, 51, 66, 77, 100, 150 мм. 

 

Рукави пожежні призначені для подачі води та водних розчинів піноутворювачів до місця пожежі або загоряння. Напірні пожежні рукави бувають плоскоскладивємі та напівжорсткі. Каркас плоскоскладуваємих пожежних рукавів виготовлений із синтетичних ниток з різними видами герметизуючого покриття.

Залежно від області застосування, напірні плоскоскладуємі пожежні рукави поділяються на два типи:

  • рукав для пожежних кранів (пожежних шаф, ПКК, ПК) тип К робочий тиск 10 АТМ, розривний 25 АТМ
  • рукав для пожежної техніки (пожежних машин, мотопомп) тип Т, робочий тиск 16 АТМ, розривний 40 АТМ

Напірні напівжорсткі пожежні рукава в основному застосовуються в пожежних шафах (ПКК), як додатковий пожежний рукав і мають Ø 25 мм. Такий рукав як правило живиться не з пожежного водопроводу, а від міської мережі. У комплект такого рукава входить сам рукав, барабан для намотування рукава, відведення із з'єдновальною гайкою для живлення барабана водою і перекривний пожежний ствол.

кран-комплект пожежний

 

Пожежний кран-комплект напівжорсткий Ø 25 мм. з барабаном (до ПКК). Україна

Застосовується в пожежних шафах (ПКК), як додатковий пожежний рукав і мають Ø 25 мм. Такий рукав як правило живиться не з пожежного водопроводу, а від міської мережі. У комплект такого рукава входить сам рукав, барабан для намотування рукава, відведення із з'єднувальною гайкою для живлення барабану водою і перекривний пожежний ствол.

 

пожежний кран-комплект

 

 

Пожежний кран-комплект плоскоскладальний Китай Ø 25 мм. (для ПКК)

Застосовується в пожежних шафах (ПКК) в квартирах житлових будинків підвищеної поверховості, має Ø 25 мм. і служить для гасіння пожеж і загорянь на початковій їх стадії. Розміщуються такі пожежні рукава в сан-вузлах. Для зберігання рукава використовується пожежна шафа розміром 300х300 мм. Такий рукав живиться не від пожежного водопроводу, а від міської мережі. У комплект такого рукава входить сам рукав, сполучна гайка, вентиль Ø 25 мм. і перекривний пожежний ствол.

рукава всмоктувальні

 

Всмоктувальні та напірно-всмоктувальні рукава

 

Всмоктувальні та напірно-всмоктувальні рукава – шланги жорсткої конструкції, які виготовляються відповідно до ГОСТ 5398-76 з гуми, армовані сталевим дротом. Такі рукави призначені для забору води з природнього або штучного водоймища для пожежних потреб і використовуються на пожежній техніці та мотопомпах. Всмоктувальні рукави розміщуються на пожежних автомобілях в пеналах, а на мотопомпах в спеціально відведених місцях. Рукава класу В1 і В2, діаметром 75, 100 і 125 мм. мають довжину 4; і 6 м.

Рукава всмоктуючі для технічної води класу В1 і В2, діаметром 50 мм. можуть бути довжиною 4; 6; 8; 10 м.

Залежно від умов роботи рукава всіх класів виготовляють двох груп:
1 – всмоктувальні,
2 – напірні.

Працездатність рукавів при температурі навколишнього середовища:


від -35 ° С до + 90 ° С (з помірним кліматом);

від -10 до +90 ° С (з тропічним кліматом)

від -50 ° С до + 70 ° С (з холодним кліматом).

 

Технічні характеристики рукавів класу В, згідно ГОСТ 5398-76
Внутрішній діаметр рукава, мм. 50 75 100 125
Рабочій вакуум групи 1 та 2, МПа 0,8 0,8 0,8 0,8
Рабочій тиск, МПа група В1 – 2 атм., 3 атм.; група В2 – 3 атм., 5 атм., 10 атм.
Маса 1 м/п рукава, кг 1,4 3,1 3,7 6,3
Гарантія, міс 12 12 12 12

 

 

 

Дивитися (завантажити) прайс >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна

Copyright © Амальтея Все права защищены.