+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51   Life
+380 (95) 725-91-85   mtc
+380 (97) 107-03-47   kyivstar

Амальтея

Волокуші тактичні

волокуши тактические

Волокуши

 

 

 

 

 

 

 

Волокуші тактичні Укроспас-В (виробництво АМАЛЬТЕЯ ®)

Ноші безкаркасні, призначені для переміщення поранених з поля бою, або переміщення постраждалих при стихійних лихах, аваріях техногенного та природного характеру. Основними перевагами безкаркасних нош є їх компактність і мала вага, але є і свої мінуси – не всіх постраждалих можна переносити в м'яких ношах. Існують травми і поранення, які не дозволяють переносити постраждалого на таких ношах. Волокуші – це один з видів безкаркасних нош.

Волокуші тактичні "УКРОСПАС" – новий тактичний пристрій для транспортування поранених з поля бою. Пристрій являє собою м'який килимок, який захищає пораненого під час волочіння по землі, а також захищає спину транспортувальника при перенесенні пораненого рюкзачной способом. Килимок обшитий з обох сторін вогнестійкою і водовідштовхувальною тканиною Cordura USA1000 D, складається з надійної системи фіксації, пакувальної системи, кріплення, за допомогою якого пристрій можна підвісити на розгрузку, ремінь або в автомобілі. Як і ноші, волокуші скручуються в тубус для зручного перенесення.
Пораненого можна переносити як самостійно, так і удвох декількома способами: тягнути, переносити вдвох, переносити на спині. Для цього, пораненого необхідно покласти на килимок, надіти на ноги і під руки лямки і за допомогою ременів затягнути їх. Для перенесення пораненого удвох або на спині, необхідно ремені за які тягнеш пораненого, надіти на ноги хрест на хрест. При перенесенні пораненого на спині, руки залишаються вільними і у пораненого і у того, хто переносить його. Система фіксації дуже швидко знімається і навіть якщо перерізати ремені, їх можна швидко замінити на нові. Також пристрій можна використовувати як килимок для снайперів.

Увага: Пристрій запатентовано!

 

 

 

Дивитися (завантажити) прайс >>

 

 

 

 

 

 

 

При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна

Copyright © Амальтея Все права защищены.