+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51   Life
+380 (95) 725-91-85   mtc
+380 (97) 107-03-47   kyivstar

Амальтея

Турнікет кровоспинний багатофункційний Укроспас

 

Турнікет кровоспинний (джгут кровоспинний) багатофункційний Укроспас


 

турникет кровоостанавливающийжгут кровоостанавливающий

 

 

Турнікет кровоспинний багатофункційний "Укроспас" для зупинки артеріальної кровотечі (виробництво АМАЛЬТЕЯ ®)

 

Турнікет кровоспинний багатофункційний "Укроспас" призначений для зупинки кровотечі при пораненнях чи травмах, а також здатний виконувати ті завдання, які не може виконати жоден в світі турнікет. Виготовляється з якісної стрічки, вздовж всього турнікету вшита внутрішня стрічка, що дозволяє розподіляти рівномірне навантаження на тканини кінцівок, які затискаються та дозволяє використовувати турнікет на оголене тіло. Вороток з алюмінієвого сплаву, легкий та міцний, на якому знаходиться рифлення, що допомагає утримувати механізм при затягуванні. Всі шви прошиті міцною, якісною ниткою. Загальна довжина турнікету 1340 – 1350 мм., ширина 50 мм. Його можна накласти взимку на теплий одяг і навіть на дуже теплі штани, також турнікет можна накласти на будь-яку частину тіла постраждалого (кінцівки, шия, груди, таз, артерії в області тазу). З легкістю накладається однією рукою. Пряжка закрита клапаном, для захисту м'яких тканин. Конструкція пряжки дозволяє зафіксувати турнікет при накладанні на шию чи груди без застосування текстильної застібки (липучки). Фіксатор затяжного механізму виготовлений із сталі. Унікальне ребро жорсткості не дозволяє значне деформування основи турнікету при затисканні. В даному виробі значно зменшені больові відчуття, в порівнянні з іншими джгутами. Також присутня додаткова фіксація воротка, якщо під час затискання рука зіскочить з воротка, він не розкрутиться. Для запису часу накладання присутній маячок і кишенька для інструкції чи будь-якої додаткової інформації. 


Розміри в складеному, аптечному стані 170х50х50 мм., вага 0,16 кг.


Турнікет може працювати, як 8 в одному:

 

  • ефективний засіб для зупинки кровотечі з кінцівок (можливість зупинки кровотечі при повністю відірваній кінцівці під сустав, де звичайний турнікет накласти не можливо);
  • фіксація шини;
  • тиснуча пов'язка, чи для підтримки бандажу;
  • фіксація тазового кільця при переломах кісток тазу; 
  • затискання артерій в області паху;
  • накладання через руку на шию;
  • один, два або три турнікети можна використовувати, як евакуаційну петлю; 
  • два, три або чотири турнікети – як ноші;


Виріб пройшов багато тактико-медичних тестів та зарекомендував себе в бойових умовах, як міцний, безвідмовний, багатофункційний пристрій.

УВАГА: Турнікет кровоспинний багатофункційний укроспас запатентовано!
 

 

 

Підсумок до турнікету «УКРОСПАС» (виробництво АМАЛЬТЕЯ ®)

Підсумок для турнікета (ременя тактичного багатофункційного) "УКРОСПАС" виготовлений з тканини Cordura USA 1000 D та інших якісних матеріалів. Він сконструйований таким чином: – коли дістаєш з нього турнікет, складений в стані готовності, він самостійно розкривається в кільце і щоб скористатися ним, достатньо лише накинути на руку створене кільце та затягнути. Розміри підсумку 200х60х60 мм.

подсумок для турникета

подсумок для жгута турникет Укроспас

 

 

Дивитися (завантажити) прайс >>

 

 

 

 

 

 

 

 

При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна

Copyright © Амальтея Все права защищены.