+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51   Life
+380 (95) 725-91-85   mtc
+380 (97) 107-03-47   kyivstar

Амальтея

Турнікет кровоспинний багатофункційний Укроспас

Джгут турнікет кровоспинний (джгут кровоспинний) багатофункційний Укроспас

 

Джгут турнікет кровоспинний – це сучасний джут кровоспинний, призначений для зупинки кровотечі при пораненнях артерій та втраті крові, який поранений, якщо він знаходиться у свідомості, здатний швидко накласти собі на кінцівку, тим-самим врятувавши собі життя. Турнікет кровоспинний Укроспас відрізняється від інших турнікетів кровоспинних тим, що він здатний виконувати багато інших корисних функцій. При накладанні турнікета кровоспинного Укроспас значно зменшені больові відчуття, тож відповідно і травматичність кінцівок, що перетискаються, а завдяки його універсальності, ширині та довжині, турнікет кровоспинний Укроспас швидко та легко можна накласти пораненому на шию, якщо поранена артерія. Також у турнікета кровоспинного Укроспас присутня додаткова авто-фіксація воротка, що є немаловажливим фактором, коли поранений знаходиться у стані шоку, втрачає сили та свідомість, відпустивши вороток, він не розкрутиться, як це відбувається в інших турнікетах кровоспинних.

турнікет кровоспиннийжгут кровоспинний

 

 

Турнікет кровоспинний багатофункційний "Укроспас" для зупинки артеріальної кровотечі (виробництво АМАЛЬТЕЯ ®)

 

Турнікет кровоспинний багатофункційний "Укроспас" призначений для зупинки кровотечі при пораненнях чи травмах, а також здатний виконувати ті завдання, які не може виконати жоден в світі турнікет. Виготовляється з якісної стрічки, вздовж всього турнікету вшита внутрішня стрічка, що дозволяє розподіляти рівномірне навантаження на тканини кінцівок, які затискаються та дозволяє використовувати турнікет на оголене тіло. Вороток з алюмінієвого сплаву, легкий та міцний, на якому знаходиться рифлення, що допомагає утримувати механізм при затягуванні. Всі шви прошиті міцною, якісною ниткою. Загальна довжина турнікету 1340 – 1350 мм., ширина 50 мм. Його можна накласти взимку на теплий одяг і навіть на дуже теплі штани, також турнікет можна накласти на будь-яку частину тіла постраждалого (кінцівки, шия, груди, таз, артерії в області тазу). З легкістю накладається однією рукою. Пряжка закрита клапаном, для захисту м'яких тканин. Конструкція пряжки дозволяє зафіксувати турнікет при накладанні на шию чи груди без застосування текстильної застібки (липучки). Фіксатор затяжного механізму виготовлений із сталі. Унікальне ребро жорсткості не дозволяє значне деформування основи турнікету при затисканні. В даному виробі значно зменшені больові відчуття, в порівнянні з іншими джгутами. Також присутня додаткова фіксація воротка, якщо під час затискання рука зіскочить з воротка, він не розкрутиться. Для запису часу накладання присутній маячок і кишенька для інструкції чи будь-якої додаткової інформації. 


Розміри в складеному, аптечному стані 170х50х50 мм., вага 0,16 кг.


Турнікет може працювати, як 8 в одному:

 

  • ефективний засіб для зупинки кровотечі з кінцівок (можливість зупинки кровотечі при повністю відірваній кінцівці під сустав, де звичайний турнікет накласти не можливо);
  • фіксація шини;
  • тиснуча пов'язка, чи для підтримки бандажу;
  • фіксація тазового кільця при переломах кісток тазу; 
  • затискання артерій в області паху;
  • накладання через руку на шию;
  • один, два або три турнікети можна використовувати, як евакуаційну петлю; 
  • два, три або чотири турнікети – як ноші;


Виріб пройшов багато тактико-медичних тестів та зарекомендував себе в бойових умовах, як міцний, безвідмовний, багатофункційний пристрій.

УВАГА: Турнікет кровоспинний багатофункційний укроспас запатентовано!
 

 

 

Підсумок до турнікету «УКРОСПАС» (виробництво АМАЛЬТЕЯ ®)

Підсумок для турнікета (ременя тактичного багатофункційного) "УКРОСПАС" виготовлений з тканини Cordura USA 1000 D та інших якісних матеріалів. Він сконструйований таким чином: – коли дістаєш з нього турнікет, складений в стані готовності, він самостійно розкривається в кільце і щоб скористатися ним, достатньо лише накинути на руку створене кільце та затягнути. Розміри підсумку 200х60х60 мм.

підсумок до турнікету кровоспинного

Турнікет кровоспинний турникет кровоспинний Укроспас

 

 

Дивитися (завантажити) прайс >>

 

Увага! У зв’язку з тим, що вже неодноразово люди плутали назву відомого турнікету “Укроспас” з назвою “Спас”, ми змушені опублікувати наступну інформацію: Турнікет Укроспас розроблений керівником нашого підприємства має три патенти, це корисна модель, промисловий зразок та винахід і немає нічого спільного з турнікетом Спас (який ззовні дуже схожий на турнікет кровоспинний CAT, американського виробника). Турнікет Спас з'явився набагато пізніше (власне, як і його назва "Спас") ніж всім відомий надійний, зручний та безвідмовний турнікет кровоспинний Укроспас.

 

 

 

 

 

 

 

При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна

Copyright © Амальтея Все права защищены.