+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51
+380 (95) 725-91-85
+380 (97) 107-03-47
Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним очагом, яке поширюється в часі і просторі. Пожежа, як правило, супроводжується інтенсивним виділенням тепла і диму, дія яких є дуже небезпечним для здоров'я людей і навколишнього середовища. Пожежа – це випадковий і небезпечний ворог! Він забирає життя людей, знищує житло і нажите ними майно, призводить до порушення екологічного балансу навколишнього середовища. Більшість пожеж відбувається в житловому секторі, однак значна їх кількість відбувається і в виробничих будівлях, будівлях громадського призначення, складських та торгівельних приміщеннях. Також велика кількість пожеж відбувається через необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації електроустановок, електроприладів, порушення Правил пожежної безпеки при влаштуванні електромереж. Люди витрачають дуже багато коштів для охорони майна від несанкціонованого доступу в приміщення, крадіжок, але не всі приділяють належну увагу протипожежної безпеки, а пожежа приносить набагато більше шкоди, ніж будь-яка крадіжка. При відсутності в потрібний момент засобів пожежної безпеки, збитки від пожежі збільшуються в багато разів, а незнання Правил пожежної безпеки, значно збільшує ризик виникнення пожежі.
Для попередження пожеж фахівцями пожежної безпеки розроблені правила, інструкції, накази, вказівки і безліч інших документів, спрямованих на поліпшення пожежної безпеки на об'єктах різного призначення. Розроблено і продовжують розроблятися безліч протипожежних заходів та інших документів, спрямованих на те, щоб не допустити пожежу.
Шановні Громадяни, будьте обережні при поводженні з вогнем!
Не залишайте без догляду електроприлади, не дозволяйте дітям бавитися сірниками та іншими вогненебезпечними предметами, не користуйтеся електронагрівальними приладами кустарного виробництва, приладами виконані з порушеннями вимог ПУЕ, не розводьте багаття у невстановлених, не обладнаних для цього місцях. При виході з будинку, офісу, покидаючи місце роботи, переконайтеся, що вимкнені всі електроприлади, перекритий газ і відсутні можливі джерела загоряння. Пам'ятайте, що викинутий з вікна недопалок або будь-який інший палаючий предмет може стати причиною пожежі. Вивчайте Правила пожежної безпеки встановлені органами ДПН, інструкції щодо дотримання вимог пожежної безпеки та інші нормативні документи, спрямовані на попередження пожеж. Пам'ятайте, що вогонь помилок не пробачає, і що пожежу легше попередити, ніж загасити.
При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна
Copyright © Амальтея Все права защищены.