+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51   Life
+380 (95) 725-91-85   mtc
+380 (97) 107-03-47   kyivstar

Амальтея

Протипожежні двері

противопожарные двери

 

Протипожежні двері для виробничих, складських та житлових будинків

 

Протипожежні двері, є складовою частиною протипожежної перешкоди і призначена для захисту від поширення вогню між приміщеннями під час пожежі. Вони встановлюються в отворах між приміщеннями і в отворах, що ведуть на вулицю. Основний показник протипожежних дверей – це її межа вогнестійкості, що визначається в спеціальній пожежній лабораторії і показує, як довго протипожежні двері можуть зберігати свої захисні функції в разі впливу на них відкритого вогню і високих температур. Після випробувань, двері протипожежні отримують ступінь вогнестійкості ЕІ-30, ЕІ-60, ЕІ-90, де «Е» – означає втрату цілісності двері, а «І» – втрату теплоізолюючої здатності.

Завдяки високій вогнестійкості матеріалів, з яких виготовляються такі двері, вони здатні досить довго витримувати вплив відкритого вогню і високих температур.

Протипожежні двері встановлюють в житлових, промислових і виробничих приміщеннях, вони складаються з дверної коробки і одного або двох дверних полотен. Стулки виготовляються з листової сталі і мають теплоізоляційний наповнювач.
Щільне прилягання стулок до дверної коробки, а також наявність вогнестійких замків роблять протипожежні двері надійним захистом від вогню. Протипожежні двері обладнуються механізмом для самозачинення і виготовляються з межею вогнестійкості EI 30 і EI 60. Також двері можуть виготовлятися з склінням.

Приймаємо замовлення на виготовлення та встановлення протипожежних дверей будь-якої складності, як для квартир, так і для промислових будівель і приміщень. Низькі ціни, висока якість!

 

Згідно ДБН В.1.1-7-2002 Пожежна безпека об'єктів будівництва, для заповнення прорізів у протипожежних перешкодах застосовуються протипожежні двері, ворота, вікна, люки, клапани, завіси (екрани). У місцях прорізів можна також розташовувати протипожежні тамбур-шлюзи. Для забезпечення безпечної евакуації людей, двері евакуаційних виходів і двері на шляхах евакуації повинні відкриватися в напрямку виходу людей з будівлі. Також такі двері слід обладнати пристроями автоматичного закривання (доводчиками дверей). Пристроями для самозачинення та ущільнення в притулах повинні бути обладнані двері виходів:
а) до сходових кліток типів Н1, Н2, Н3, Н4, в тому числі двері зовнішньої повітряної зони сходової клітки типу Н1;
б) з коридору до сходової клітки, вестибюля (фойє), а також приміщення, в яких розташовані сходи типу С2;
в) з приміщень безпосередньо на сходові клітки, у вестибюль (фойє);
г) з ліфтових холів і тамбур-шлюзів з підпором повітря.

Двері евакуаційних виходів з коридорів поверху, сходових кліток, вестибюлів (фойє) не повинні мати запорів, що перешкоджають їх вільному відкриванню зсередини без ключа. Евакуаційні виходи не влаштовуються через розсувні та піднімально-опускні двері й ворота, двері, що обертаються і розсувні турнікети.

 

Дивитися (завантажити) прайс >>

 

 

 

 

 

 

 

 

При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна

Copyright © Амальтея Все права защищены.