+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51   Life
+380 (95) 725-91-85   mtc
+380 (97) 107-03-47   kyivstar

Амальтея

Піноутворювач

піноутворювач

 

Піноутворювач для пожежогасіння загального призначення

 

Піноутворювач для пожежогасіння – концентрат, який при змішуванні з водою і проходячи через генератор піни, утворює велику кількість піни. Основне завдання піни при гасінні пожеж – запобігання доступу кисню до продукту горіння.

Піноутворювач для пожежогасіння застосовується для гасіння пожеж класу A і B (підкласи А1, А2, В1), він екологічно м'який, малотоксичний, біологічно розкладаємий продукт, відповідний IV класу (ГОСТ 12.1.007-76 «Малонебезпечні речовини»). Піноутворювач являє собою водний розчин вуглеводневих аніонних поверхнево-активних речовин зі стабілізуючими добавками. Даний піноутворювач придатний для застосування у всіх технічних засобах пожежогасіння (вогнегасники, системи автоматичного пожежогасіння, пожежні автомобілі і т.д.).
Піноутворювач для пожежогасіння виготовляється з температурою замерзання від -3 0С до -20 0С, концентрація розчину – 6%. Ці показники відповідають «Правилам аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення польотів у цивільній авіації України», що дозволяє застосовувати піноутворювач в аеропортах і на аеродромах.
Піноутворювач можна змішувати з іншими біологічно м'якими піноутворювачами загального призначення, виготовленими з поверхнево-активних речовин подібної хімічної природи.

  • Тара – бочки 200 літрів
  • Концентрація розчину 6%
  • Гарантійний термін зберігання – не менше 36 місяців.

Пропонований піноутворювач для гасіння пожеж використовуються підрозділами пожежної охорони, підприємствами нафтопереробної, нафтогазовидобувної, хімічної та іншої промисловості, а також для гасіння пожеж автомобільного, залізничного, водного і повітряного транспорту. Вода зі змочувачем (низький відсоток піноутворювача у воді), є ефективним засобом для гасіння лісових пожеж.

 

пенообразователь Альпен

 

Піноутворювач для пожежогасіння морський

 

Піноутворювач пожежний для гасіння пожеж на суднах це концентрат, який при змішуванні з водою і проходячи через піно-генератор, утворює велику кількість піни, основне завдання якої при гасінні пожежі – запобігання доступу кисню до продукту горіння.

Піноутворювач пожежний для пожежогасіння з використанням морської води, застосовується для гасіння пожеж класу A і B, (підкласи А1, А2, В1 – тверді і рідкі речовини, включаючи деревину, бавовну, вугілля, нафту і нафтопродукти, жири, масла і т.д.), повітряно-механічною піною низької, середньої і високої кратності, за винятком полярних рідин, за допомогою стандартних пеногенераторов і установок пінного пожежогасіння, з використанням як морської, так і прісної забортної води. Такий піноутворювач використовується на суднах, кораблях і інших об'єктах морського і річкового флоту.
Піноутворювач пожежний для пожежогасіння виготовляється з температурою замерзання від -3 0С до -20 0С, концентрація розчину – 4 та 6%.

  • Тара – бочки 200 літрів
  • Концентрація розчину 4 та 6%
  • Гарантійний термін зберігання – не менше 36 місяців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна

Copyright © Амальтея Все права защищены.