+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51   Life
+380 (95) 725-91-85   mtc
+380 (97) 107-03-47   kyivstar

Амальтея

Кріплення та чохли до вогнегасників

Кріплення до вогнегасника,  кронштейн до вогнегасника, чохол до вогнегасника.

 

Кріплення до вогнегасника призначене для того, щоб закріпити вогнегасник на вертикальній конструкції. Кріплення до вогнегасника повинно надійно фіксувати вогнегасник, а при необхідності вогнегасник повинен легко і швидко зніматися з кріплення до вогнегасника. Зателефонувавши до нас Ви можете завжди купити кріплення до вогнегасника універсальне, отримати безкоштовну консультацію щодо вибору, правильному розміщенню, а також замовити монтаж кріплень до вогнегасників, замовити установку вогнегасників і безкоштовний інструктаж. У нас низькі ціни на кріплення до вогнегасників, висока якість та європейський дизайн.

 

Кріплення до вогнегасника

 

Кріплення до вогнегасника (кронштейн до вогнегасника) універсальний (виробництво Амальтея®)

 

Кріплення до вогнегасника призначені для розміщення вогнегасників на вертикальних конструкціях. Універсальні кріплення до вогнегасника ВП складаються з кронштейну та фіксатора с замком. Фіксатор(ри) можна регулювати по висоті, в чотири положення та по діаметру балону. За допомогою фіксатора, Ви надійно закріпите вогнегасник, незалежно від діаметру балону Вашого вогнегасника. Вам більше не потрібно витрачати час, обдзвонювати підприємства та шукати кріплення, яке би підійшло саме до Вашого вогнегасника. Кріплення виробництва АМАЛЬТЕЯ, це надійність, Європейська якість та дизайн. Фіксатор легко регулюється під  потрібний діаметр балону, а за допомогою замка, текстильної застібки він легко та надійно застібається і якщо потягнути на себе застібнутий вогнегасник, зірвати його з кріплення буде не можливо, це означає, що він сам ніколи не випаде з кріплення та не розкриється замок. Для того, щоб скористатися вогнегасником, достатньо лише однією рукою розстібнути замок, який розстібається так саме легко, як і застібається, а другою рукою потягнути на себе вогнегасник. При пожежі, час грає проти Вас і дуже важливо, як умова швидше скористатися вогнегасником. З нашим кріпленням Ви витратите долі секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання.


Вуглекислотні вогнегасники мають напівкругле дно і комплектуються заводським кутовим кріплення, але проходячи поруч з вогнегасником, достатньо зачепити вогнегасник і він впаде, добре якщо не на ноги… Для вирішення цього питання ми розробили фіксатори для вуглекислотних вогнегасників, які надійно фіксують даний вогнегасник на вертикальній конструкції. Також за допомогою кріплень та фіксаторів окремо Ви надійно закріпите вогнегасник в Вашому автомобілі. 

Технічні характеристики кріплень до вогнегасників

Кронштейн

металевий

Рабочая довжина

окружності, мм

Ширина

фіксатора, мм

Кріплення універсальне № 52 до вогнегасника ВП-1, ВП-2 + 280 – 360 30
Кріплення універсальне № 75 до вогнегасника ВП-5, ВП-6, ВП-8, ВП-9 + 460 – 590 30
Фіксатор універсальний № 62 до вогнегасника ВВК (ОУ)

постачається заводом в

комплекті з новим

вогнегасником ВВК (ОУ)

340 – 460 30

Згідно правил експлуатації вогнегасників всі переносні вогнегасники розміщуються  шляхом навішування на вертикальні конструкції  за допомогою кронштейнів  на висоті не вище, ніж 1,5 м. від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані до дверей, достатній для її повного відкривання або встановлюються в шафи пожежних кранів, якщо передбачено для цього місце, пожежні щити, стенди, підставки чи спеціальні тумби. В місцях розташування вогнегасників, встановлюється знак, який сповіщає про розміщення вогнегасника.

Увага: кріплення в зборі, а також фіксатор окремо, ЗАПАТЕНТОВАНО!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ! 

 

 

Кріплення до вогнегасника ВВК

 

 

Кріплення до вогнегасника, кронштейн типу кут до вуглекислотного вогнегасника ВВК (ОУ)

 

Кріплення до вогнегасника призначене для розміщення вогнегасника на вертикальних конструкціях. Дане кріплення постачається заводом-виробником разом з новим вогнегасником і входить у вартість вогнегасника, проте якщо у Вас виникла необхідність придбати його окремо, ми готові Вам його надати.
Для того, щоб надійно закріпити вогнегасник на вертикальній конструкції і бути впевненим, що випадково зачепивши вогнегасник він не впаде і нікого не покалічить, ми рекомендуємо використовувати наш фіксатор в доповненні до стаціонарного кріплення.
Фіксатор універсальний №62 для вогнегасника ВВК-1,4 (ОУ-2), ВВК-2 (ОУ-3), ВВК-3,5 (ОУ-5), ВВК-5 (ОУ-7)

 

Згідно правил експлуатації вогнегасників всі переносні вогнегасники розміщуються  шляхом навішування на вертикальні конструкції  за допомогою кронштейнів  на висоті не вище, ніж 1,5 м. від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані до дверей, достатній для її повного відкривання або встановлюються в шафи пожежних кранів, якщо передбачено для цього місце, пожежні щити, стенди, підставки чи спеціальні тумби. В місцях розташування вогнегасників, встановлюється знак, який сповіщає про розміщення вогнегасника.

Увага: вироби ЗАПАТЕНТОВАНО!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ!

Кріплення вогнегасника авто

Кріплення до вогнегасника автомобільне універсальне до ВП-1; ВП-2; ВВК-1,4; ВВК-2; ВВПА-400, ПВВА-500

 

Кріплення до вогнегасника автомобільне, призначене для розміщення вогнегасника в салоні або в багажнику автомобіля. Універсальне кріплення до вогнегасника складаються з кронштейну-липучки та одного або двох фіксаторів з замком. Фіксатор регулюється по висоті, в п’ять положень та по діаметру балону. За допомогою фіксатора, Ви надійно закріпите вогнегасник, незалежно від діаметру балону Вашого вогнегасника, а за допомогою кронштейна-липучки, швидко та надійно закріпите вогнегасник в будь-якому зручному для Вас місці. При необхідності,  кронштейн-липучку можна швидко перечепити в інше зручне для Вас місце.  Кронштейн-липучка, надійно кріпиться до войлоку автомобіля та витримує як мінімум трійну вагу вогнегасника ВП-2. Якщо в салоні чи багажнику Вашого автомобіля пластик, це теж не є проблемою, кронштейн комплектується відповідною частиною липучки, яка за допомогою двохстороннього автомобільного скочу кріпиться до пластику.  
 Вам більше не потрібно свердлити отвори в автомобілі, щоб закріпити вогнегасник, не потрібно витрачати час, обдзвонювати підприємства та шукати кріплення, яке би підійшло саме до Вашого вогнегасника. Кріплення виробництва АМАЛЬТЕЯ , це надійність, європейська якість та дизайн. Фіксатор легко регулюється під  потрібний діаметр балону, а за допомогою замка (текстильної застібки) він легко та надійно застібається і якщо потягнути на себе застібнутий вогнегасник, зірвати його з кріплення буде не можливо, це означає, що він сам ніколи не випаде з кріплення та не розкриється замок. Для того, щоб скористатися вогнегасником, достатньо лише однією рукою розстібнути замок, який розстібається так саме легко, як і застібається, а другою рукою потягнути на себе вогнегасник. При пожежі, час грає проти Вас і дуже важливо, як умова швидше скористатися вогнегасником. З нашим кріпленням Ви витратите долі секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання і Ваш вогнегасник більше не буде кататися з боку в бік, що може привести не лише до неприємного стуку, але і до випадкового спрацювання вогнегасника, а якщо він розташований під водійським сидінням до потрапляння його під педалі автомобіля.

УВАГА: Кріплення запатентовано!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ!

 

 

 

Кріплення до вогнегасника ВВПА авто

 

Кріплення автомобільне до вогнегасника ВВПА-400, ПВВА-500 (виробництво Амальтея®)

 

Кріплення призначене для розміщення вогнегасного пристрою в салоні або багажнику автомобіля. Універсальне кріплення до вогнегасника складаються з кронштейну-липучки та одного або двох фіксаторів з замком. Фіксатор регулюється по висоті, в п’ять положень та по діаметру балону. За допомогою фіксатора, Ви надійно зафіксуєте вогнегасник, а за допомогою кронштейна-липучки, швидко та надійно закріпите вогнегасник в будь-якому зручному для Вас місці. При необхідності,  кронштейн-липучку можна швидко перечепити в інше зручне для Вас місце.  Кронштейн-липучка, надійно кріпиться до войлоку автомобіля. Якщо в салоні чи багажнику Вашого автомобіля пластик чи метал, це теж не є проблемою, кронштейн комплектується відповідною частиною липучки, яка за допомогою двохстороннього автомобільного скочу кріпиться до пластику. Вам більше не потрібно свердлити отвори в автомобілі, щоб закріпити вогнегасник. Кріплення виробництва АМАЛЬТЕЯ, це надійність, європейська якість та дизайн. При пожежі, час грає проти Вас і дуже важливо, як умова швидше скористатися вогнегасником. З нашим кріпленням Ви витратите долі секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання.

 

Увага: вироби ЗАПАТЕНТОВАНО!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ!

 

Чохол до вогнегасника ВП-100Чохол вогнегасника вп100

 

 

 

Чохол до вогнегасника ВП-50; ВП-100 (виробництво Амальтея®)

 

Чохол до вогнегасника ВП-50; ВП-100; ВП-45; ВП-90 (виробництво АМАЛЬТЕЯ ®)

 

 

Чохол призначений для захисту вогнегасника від потрапляння прямих сонячних променів та атмосферних опадів, які дуже згубно впливають на вогнегасник. Наше підприємство виготовляє чохли до вогнегасників з двох типів щильної, міцної тканини ТНТ та СРТ. На першому фото вашій увазі представлений чохол до вогнегасників з тканини ТНТ, на другій СРТ. Чохол з тканини ТНТ буде служити значно довше, але і по ціні обійдеться вам дорожче, ніж чохол х тканини СРТ. Чохли з тканини ТНТ мають додатково напилення стійке до ультрафіолетових променів. Згідно правил експлуатації вогнегасників, не дозволяється розміщення вогнегасників в місцях, де на них потрапляють прямі сонячні промені. Враховуючи велику ціну пересувного вогнегасника, чи готові ви витрачати кошти на новий, кожні пару ровів? Чохол дозволяє значно продовжити термін життя вашому вогнегаснику та зберегти його в працездатному стані.
Чохол до вогнегасника виготовляється з щільної, міцної, непромокаючої тканини, він має ручку та дуже швидко одягається і знімається при необхідності використання вогнегасника. Для вентиляції передбачені приховані від потраплянні води вентиляційні отвори. Чохол до вогнегасника виробництва АМАЛЬТЕЯ, це надійність, європейська якість та симпатичний дизайн.

Увага: вироби ЗАПАТЕНТОВАНО!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ!

 

Чохол до вогнегасника вп5чохол до вп5

 

 

 

Чохол до вогнегасника універсальний (виробництво Амальтея®)

 

Чохол універсальний (виробництво АМАЛЬТЕЯ ®) до вогнегасників ВП-1; 2; 3; 5; 6; 8; 9  (чохол можна використовувати як підлогову підставку або як настінне кріплення)

Чохол призначений для розміщення в ньому вогнегасника, захисту його від потрапляння прямих сонячних промінів та атмосферних опадів, які дуже згубно впливають на вогнегасник. Чохол дозволяє значно продовжити термін життя вашому захиснику від пожежі, зберегти його в працездатному стані, а в офісі, не зіпсувати дизайн вогнегасником, який в багатьох закріплений на стіні на звичайному кріпленні. Чохол можна використовувати як підставку підлогову або як кріплення, для розміщення вогнегасника на вертикальній конструкції.
Універсальний чохол виготовлений із щільної, міцної, непромокаючої тканини. В залежності від марки вогнегасника, чохол регулюється по висоті за допомогою текстильної застібки (липучки), зручно та швидко розкривається при необхідності використання вогнегасника. Для вентиляції передбачено два отвори. Також чохол може комплектуватися універсальним кріплення для розміщення вогнегасника на вертикальних конструкціях. Чохол для вогнегасника виробництва АМАЛЬТЕЯ, це надійність, Європейська якість та симпатичний дизайн. З нашим виробом Ви витратите лише кілька секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання.
Також за допомогою чохла та кріплення, Ви надійно закріпите вогнегасник в Вашому автомобілі, не зіпсувавши дизайн транспортного засобу та збережете вогнегасник в працездатному стані.

 

чохли до вогнегасників чохол до вогнегасника універсальний Чохол до вогнегасника вп2

 

Згідно правил експлуатації вогнегасників всі переносні вогнегасники розміщуються  шляхом навішування на вертикальні конструкції  за допомогою кронштейнів  на висоті не вище, ніж 1,5 м. від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані до дверей, достатній для її повного відкривання або встановлюються в шафи пожежних кранів, якщо передбачено для цього місце, пожежні щити, стенди, підставки чи спеціальні тумби. В місцях розташування вогнегасників, встановлюється знак, який сповіщає про розміщення вогнегасника.

Увага: вироби ЗАПАТЕНТОВАНО!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ!

 

 

Чохол вогнегасника ВВПА-400

 

Чохол до вогнегасника ВВПА-400, ПВВА-500. (виробництво Амальтея®)

 

Чохол призначений для розміщення в ньому вогнегасника, захисту його від потрапляння прямих сонячних промінів та атмосферних опадів, які дуже згубно впливають на вогнегасник. Чохол дозволяє значно продовжити термін життя вашому захиснику від пожежі, зберегти його в працездатному стані, а в офісі, не зіпсувати дизайн вогнегасником, який в багатьох закріплений на стіні на звичайному кріпленні.

Чохол виготовлений із щільної, міцної, непромокаючої тканини. Для вентиляції передбачено два отвори. Також чохол може комплектуватися фіксатором для розміщення вогнегасника на вертикальних конструкціях. Чохол для вогнегасника виробництва АМАЛЬТЕЯ, це надійність, європейська якість та симпатичний дизайн. З нашим виробом Ви витратите лише кілька секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання.

Чохол можне комплектуватися кронштейном-липучкою для фіксації його до волоку, пластику або металу в автомобілі. За допомогою чохла Ви не лише збережете дизайн транспортного засобу, а ще й збережете вогнегасник в працездатному стані.

 

Увага: вироби ЗАПАТЕНТОВАНО!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ!

Підставка до вогнегасника

 

Підставки до вогнегасників ВВК (ОУ)

 

Підставка під вогнегасник гумова підлогова – ВВК-1,4; ВВК-2; ВВК-3,5; ВВК-5 (ОУ-2; ОУ-3; ОУ-5, ОУ-7) призначена для розміщення і утримання вогнегасника у вертикальному положенні.

 

Згідно правил експлуатації вогнегасників всі переносні вогнегасники розміщуються  шляхом навішування на вертикальні конструкції  за допомогою кронштейнів  на висоті не вище, ніж 1,5 м. від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані до дверей, достатній для її повного відкривання або встановлюються в шафи пожежних кранів, якщо передбачено для цього місце, пожежні щити, стенди, підставки чи спеціальні тумби. В місцях розташування вогнегасників, встановлюється знак, який сповіщає про розміщення вогнегасника.

 

Дивитися (завантажити) прайс >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна

Copyright © Амальтея Все права защищены.