+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51   Life
+380 (95) 725-91-85   mtc
+380 (97) 107-03-47   kyivstar

Амальтея

Пожежні крани

 

 

вентиль Ду25

 

 

Пожежний кран (вентиль)  ДУ-25 мм. латунний кутовий

Пожежний кран кутовий латунний Ø 25 мм., PN16 це запірний пристрій, який призначений для перекриття потоку рідини. Вентиль запірний муфтовий клапанного типу використовується в системах водяного пожежогасіння.

Увага! Забороняється використання кульових кранів в пожежних кран-комплектах.

 

пожарный кран

 

Пожежний кран (вентиль) ДУ-50 мм. латунний кутовий

Вентиль пожежний латунний кутовий Ø 50 мм., PN16 це запірний пристрій, який призначений для перекриття потоку рідини. Вентиль запірний муфтовий клапанного типу встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єктах при робочому тиску 1,6 МПа. Для з'єднання такого вентиля з рукавом пожежним, використовується гайка з внутрішньою різьбою ГМ-50. Якщо ж Ви придбали вентиль з внутрішньою різьбою в місці приєднання рукава, тоді Вам знадобиться гайка з зовнішньою різьбою ГЦ-50.

Увага! Забороняється використання кульових кранів в пожежних кран-комплектах.

 

вентиль пожарный прямой

 

Вентиль пожежний (клапан) ДУ-50 мм. латунний прямий

Вентиль пожежний латунний прямий Ø 50 мм., PN16 це запірний пристрій, який призначений для перекриття потоку рідини. Вентиль запірний муфтовий клапанного типу встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єктах при робочому тиску 1,6 МПа. Для з'єднання такого вентиля з рукавом пожежним, використовується гайка з внутрішньою різьбою ГМ-50. Якщо ж Ви придбали вентиль з внутрішньою різьбою в місці приєднання рукава, тоді Вам знадобиться гайка з зовнішньою різьбою ГЦ-50.

Увага! Забороняється використання кульових кранів в пожежних кран-комплектах.

 

вентиль чугунный

 

Вентиль пожежний (клапан) ДУ-50 мм. чавунний кутовий

Пожежний кран чавунний кутовий Ø 50 мм., PN16 це запірний пристрій, який призначений для перекриття потоку рідини. Вентиль запірний муфтовий клапанного типу встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єктах при робочому тиску 1,6 МПа. Для з'єднання такого вентиля з рукавом пожежним, використовується гайка з внутрішньою різьбою ГМ-50. Якщо ж Ви придбали вентиль з внутрішньою різьбою в місці приєднання рукава, тоді Вам знадобиться гайка з зовнішньою різьбою ГЦ-50.

Увага! Забороняється використання кульових кранів в пожежних кран-комплектах.

 

клапан пожарный

 

Пожежний кран (вентиль) ДУ-65 мм. латунний кутовий

Вентиль пожежний латунний кутовий Ø 65 мм., PN16 це запірний пристрій, який призначений для перекриття потоку рідини. Вентиль запірний муфтовий клапанного типу встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єктах при робочому тиску 1,6 МПа. Для з'єднання такого вентиля з рукавом пожежним, використовується гайка з внутрішньою різьбою ГМ-70. Якщо ж Ви придбали вентиль з внутрішньою різьбою в місці приєднання рукава, тоді Вам знадобиться гайка з зовнішньою різьбою ГЦ-70.

Увага! Забороняється використання кульових кранів в пожежних кран-комплектах.

 

клапан чугунный

 

Пожежний кран (вентиль) ДУ-65 мм. чавунний кутовий

Вентиль пожежний чавунний кутовий Ø 50 мм., PN16 це запірний пристрій, який призначений для перекриття потоку рідини. Вентиль запірний муфтовий клапанного типу встановлюється в системи внутрішнього пожежного водопроводу і є невід'ємною частиною водяного пожежогасіння на об'єктах при робочому тиску 1,6 МПа. Для з'єднання такого вентиля з рукавом пожежним, використовується гайка з внутрішньою різьбою ГМ-70. Якщо ж Ви придбали вентиль з внутрішньою різьбою в місці приєднання рукава, тоді Вам знадобиться гайка з зовнішньою різьбою ГЦ-70.

Увага! Забороняється використання кульових кранів в пожежних кран-комплектах.

 

дппк

 

Датчик положення пожежного крану

Датчик положення пожежного крана (ДППК) встановлюється на пожежний кран і призначений для формування сигналу на запускання пожежних насосів чи іншого обладнання при відкритті пожежного вентиля на половину. Формування сигналу забезпечується зміною електричного опору датчика. ДППК встановлюється таким чином, що він не заважає відкриттю і закриттю вентиля.

Відповідно до діючих «Державних будівельних норм України» ДБН В.2.2-15-2005 в шафах пожежних кранів слід встановлювати кнопки, від яких повинен виходити сигнал на запуск пожежних насосів, відкриття заслінки на обвідній лінії водомірного вузла, на відкриття поверхових клапанів димовидалення та на включення протидимних вентиляторів. Крім цього, сигнал повинен автоматично надходити від датчика положення пожежного крана, встановленого так, щоб сигнал надійшов у разі відкриття наполовину будь-якого з пожежних кранів.

 

Дивитися (завантажити) прайс >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна

Copyright © Амальтея Все права защищены.