+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51   Life
+380 (95) 725-91-85   mtc
+380 (97) 107-03-47   kyivstar

Амальтея

Безпека автомобіля

 

огнетушитель классы пожаров

Вогнегасники автомобільні порошкові закачні ВП-1 та ВП-2

 

Автомобільний вогнегасник порошковий з масою вогнегасної речовини відповідно 1 та 2 кг, призначені для гасіння загорянь класів: A (горіння твердих речовин), В1 (горіння рідких речовин, нерозчинних у воді), С (горіння газоподібних речовин), а також для гасіння загорянь електроустаткування, яке знаходиться під напругою до 1000 В, на початковій стадії їх виникнення.

Технічні характеристики порошкових закачних вогнегасників
Найменування ВП-1 ВП-2
Місткість корпусу, л 1,4±0,1 2,6±0,2
Маса вогнегасної речовини, кг 1±0,04 2±0,06
Робочий тиск в корпусі вогнегасника (розрахункове) при температурі 20°С, МПа 1,5±0,15 1,5±0,15
Призначений термін служби, років 10 10
Диапазон робочих температур, °С   від -20°С до +50°С
Повна маса вогнегасника, не більше, кг 2 3,5
Гарантія, міс 12 12

 

Легкові автомобілі комплектують як правило вогнегасниками порошковими з масою вогнегасної речовини 2 кг., Проте автолюбителі часто купляють вогнегасники ВП-1 з масою заряду 1 кг., бо вогнегасник ВП-2 часто просто не поміщається під сидінням легкового автомобіля. Для того, щоб максимально убезпечити себе і захистити свого залізного коня, ми рекомендуємо мати в наявності два вогнегасники:

  • вогнегасник порошковий ВП-1 або ВП-2
  • вогнегасник аерозольний ПВВА-500; ВВПА-400
автомобильный огнетушитель  

 

Вогнегасник аерозольний ВВПА-400, ПВВА-500 (вогнегасний пристрій)

 

Вогнегасна пристрій, призначений для гасіння загорянь класів: A (горіння твердих речовин), В1 (горіння рідких речовин, нерозчинних у воді), а також для гасіння загорянь електроустаткування, що знаходяться під напругою до 1000 В, в початковій стадії їх виникнення, з відстані не менше 1 м. Цей вогнегасний пристрій з легкістю впорається із загорянням комп'ютера, автомобіля, паперу, текстилю, дерева, пластика.
На обробленій аерозолем поверхні, створюється захисний шар, що запобігає доступ окислювача до продукту горіння, тим самим виключаючи можливість повторного займання продукту горіння.

Вогнегасна речовина має підвищену ендотермічну дію. Вогнегасний пристрій легкий в експлуатації навіть для дітей. Для того, щоб ним скористатися, досить лише зняти ковпачок, направити на вогнище  і натиснути на дозуючий клапан. Дозуючий пристрій дозволяє витрачати вогнегасну речовину рівно стільки, скільки необхідно для гасіння вогнища загоряння. Екологічно безпечний для людей і навколишнього середовища, не завдає шкоди об'єкту, на який потрапляє аерозоль.

Вогнегасник ВВПА-400 сертифікований в Україні. Згідно НАПБ Б.03.001-2004 "Типові норми належності вогнегасників" (Затверджені наказом МНС України № 151 від 02 квітня 2004 року) п. 3.10, п. 3.7., Він рекомендований до застосування в приміщеннях з персональними електронно-обчислювальними машинами, в цивільних будівлях і спорудах, квартирах житлових будинків, приміщеннях гуртожитків, будівлях індивідуальної забудови, в адміністративних і побутових будинках, приміщеннях і спорудах промислових підприємств, лабораторних приміщеннях, гаражах і автомайстернях, кіосках і торгівельних ятках і т. п.

Технічні характеристики аерозольних вогнегасників
Найменування ВВПА-400 ПВВА-500 (универ.) ПВВА-500 (мороз.)
Місткість корпусу, л 0,4 0,5 0,5
Призначений термін служби, років 5 5 5
Диапазон робочих температур, °С       від 0°С до +50°С від 0°С до +50°С від -15°С до +50°С
Гарантія, міс 12 12 12
   

   

 

 

Кріплення автомобільне вогнегасника ВВПА

 

Кріплення автомобільне до вогнегасника ВВПА-400, ПВВА-500 (виробництво Амальтея®)

 

Кріплення вогнегасника ВВПА-400, ПВВА-500 призначене для розміщення вогнегасного пристрою в салоні або багажнику автомобіля. Універсальне кріплення до вогнегасника складаються з кронштейну-липучки та одного або двох фіксаторів з замком. Фіксатор регулюється по висоті, в п’ять положень та по діаметру балону. За допомогою фіксатора, Ви надійно зафіксуєте вогнегасник, а за допомогою кронштейна-липучки, швидко та надійно закріпите вогнегасник в будь-якому зручному для Вас місці. При необхідності,  кронштейн-липучку можна швидко перечепити в інше зручне для Вас місце.  Кронштейн-липучка, надійно кріпиться до войлоку автомобіля. Якщо в салоні чи багажнику Вашого автомобіля пластик чи метал, це теж не є проблемою, кронштейн комплектується відповідною частиною липучки, яка за допомогою двохстороннього автомобільного скочу кріпиться до пластику. Вам більше не потрібно свердлити отвори в автомобілі, щоб закріпити вогнегасник. Кріплення виробництва АМАЛЬТЕЯ, це надійність, європейська якість та дизайн. При пожежі, час грає проти Вас і дуже важливо, як умова швидше скористатися вогнегасником. З нашим кріпленням Ви витратите долі секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання.

 

Увага: вироби ЗАПАТЕНТОВАНО!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ!

Кріплення вогнегасника автомобільне

Кріплення вогнегасників автомобільне універсальне до ВП-1; ВП-2; ВВК-1,4; ВВК-2; ВВПА-400, ПВВА-500

 

Кріплення призначене для розміщення вогнегасника в салоні або в багажнику автомобіля. Універсальне кріплення до вогнегасника складаються з кронштейну-липучки та одного або двох фіксаторів з замком. Фіксатор регулюється по висоті, в п’ять положень та по діаметру балону. За допомогою фіксатора, Ви надійно закріпите вогнегасник, незалежно від діаметру балону Вашого вогнегасника, а за допомогою кронштейна-липучки, швидко та надійно закріпите вогнегасник в будь-якому зручному для Вас місці. При необхідності,  кронштейн-липучку можна швидко перечепити в інше зручне для Вас місце.  Кронштейн-липучка, надійно кріпиться до войлоку автомобіля. Якщо в салоні чи багажнику Вашого автомобіля пластик, це теж не є проблемою, кронштейн комплектується відповідною частиною липучки, яка за допомогою двохстороннього автомобільного скочу кріпиться до пластику.  
 Вам більше не потрібно свердлити отвори в автомобілі, щоб закріпити вогнегасник, не потрібно витрачати час, обдзвонювати підприємства та шукати кріплення, яке би підійшло саме до Вашого вогнегасника. Кріплення виробництва АМАЛЬТЕЯ , це надійність, європейська якість та дизайн. Фіксатор легко регулюється під  потрібний діаметр балону, а за допомогою замка (текстильної застібки) він легко та надійно застібається і якщо потягнути на себе застібнутий вогнегасник, зірвати його з кріплення буде не можливо, це означає, що він сам ніколи не випаде з кріплення та не розкриється замок. Для того, щоб скористатися вогнегасником, достатньо лише однією рукою розстібнути замок, який розстібається так саме легко, як і застібається, а другою рукою потягнути на себе вогнегасник. При пожежі, час грає проти Вас і дуже важливо, як умова швидше скористатися вогнегасником. З нашим кріпленням Ви витратите долі секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання.

УВАГА: Кріплення запатентовано!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ!

 

 

Крепление для огнетушителя

 

Кріплення до вогнегасника (кронштейн до вогнегасника) універсальний (виробництво Амальтея®)

 

Кріплення призначені для розміщення вогнегасників на вертикальних конструкціях. Універсальні кріплення до вогнегасників ВП складаються з кронштейну та фіксатора с замком. Фіксатори можна регулювати по висоті, в чотири положення та по діаметру балону. За допомогою фіксаторів, Ви надійно закріпите вогнегасник, незалежно від діаметру балону Вашого вогнегасника. Вам більше не потрібно витрачати час, обдзвонювати підприємства та шукати кріплення, яке би підійшло саме до Вашого вогнегасника. Кріплення виробництва АМАЛЬТЕЯ, це надійність, європейська якість та дизайн. Фіксатор легко регулюється під  потрібний діаметр балону, а за допомогою замка, текстильної застібки він легко та надійно застібається і якщо потягнути на себе застібнутий вогнегасник, зірвати його з кріплення буде не можливо, це означає, що він сам ніколи не випаде з кріплення та не розкриється замок. Для того, щоб скористатися вогнегасником, достатньо лише однією рукою розстібнути замок, який розстібається так саме легко, як і застібається, а другою рукою потягнути на себе вогнегасник. При пожежі, час грає проти Вас і дуже важливо, як умова швидше скористатися вогнегасником. З нашим кріпленням Ви витратите долі секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання.

Технічні характеристики кріплень до вогнегасників

Кронштейн

металевий

Рабочая довжина

окружності, мм

Ширина

фіксатора, мм

Кріплення універсальне № 52 до вогнегасника ВП-1, ВП-2 + 280 – 360 30
Кріплення універсальне № 75 до вогнегасника ВП-5, ВП-6, ВП-8, ВП-9 + 460 – 590 30
Фіксатор універсальний № 62 до вогнегасника ВВК (ОУ)

постачається заводом в

комплекті з новим

вогнегасником ВВК (ОУ)

340 – 460 30

Увага: кріплення в зборі, а також фіксатор окремо, ЗАПАТЕНТОВАНО!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ! 

 

 

 

Чохол вогнегасника ВВПА-400

 

Чохол до вогнегасника ВВПА-400, ПВВА-500. (виробництво Амальтея®)

 

Чохол до вогнегасного пристрою ВВПА-400, ПВВА-500 розроблений нашою компанією під ТМ Амальтея ® призначений для розміщення в ньому вогнегасника, захисту його від потрапляння прямих сонячних промінів та атмосферних опадів, які дуже згубно впливають на вогнегасник. Чохол дозволяє значно продовжити термін життя вашому захиснику від пожежі, зберегти його в працездатному стані, а в офісі, не зіпсувати дизайн вогнегасником, який в багатьох закріплений на стіні на звичайному кріпленні.

Чохол виготовлений із щільної, міцної, непромокаючої тканини. Для вентиляції передбачено два отвори. Також чохол може комплектуватися фіксатором для розміщення вогнегасника на вертикальних конструкціях. Чохол для вогнегасника виробництва АМАЛЬТЕЯ, це надійність, європейська якість та симпатичний дизайн. З нашим виробом Ви витратите лише кілька секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання.

Чохол можне комплектуватися кронштейном-липучкою для фіксації його до волоку, пластику або металу в автомобілі. За допомогою чохла Ви не лише збережете дизайн транспортного засобу, а ще й збережете вогнегасник в працездатному стані.

 

Увага: вироби ЗАПАТЕНТОВАНО!

ШУКАЄМО РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ!

 

 

турникет многофункциональный Укроспасжгут медицинский

Джгут кровоспинний (турнікет) багатофункційний "Укроспас" для зупинки артериальної кровотечі (виробництко АМАЛЬТЕЯ ®)

 

Турнікет кровоспинний багатофункційний "Укроспас" призначений для зупинки кровотечі при пораненнях чи травмах, а також здатний виконувати ті завдання, які не може виконати жоден в світі турнікет. Виготовляється з якісної стрічки, вздовж всього турнікету вшита внутрішня стрічка, що дозволяє розподіляти рівномірне навантаження на тканини кінцівок, які затискаються та дозволяє використовувати турнікет на оголене тіло. Вороток з алюмінієвого сплаву, легкий та міцний, на якому знаходиться рифлення, що допомагає утримувати механізм при затягуванні. Всі шви прошиті міцною, якісною ниткою. Загальна довжина турнікету 1340 – 1350 мм., ширина 50 мм. Його можна накласти взимку на теплий одяг і навіть на дуже теплі штани, також турнікет можна накласти на будь-яку частину тіла постраждалого (кінцівки, шия, груди, таз, артерії в області тазу). З легкістю накладається однією рукою. Пряжка закрита клапаном, для захисту м'яких тканин. Конструкція пряжки дозволяє зафіксувати турнікет при накладанні на шию чи груди без застосування текстильної застібки (липучки). Фіксатор затяжного механізму виготовлений із сталі. Унікальне ребро жорсткості не дозволяє значне деформування основи турнікету при затисканні. В даному виробі значно зменшені больові відчуття, в порівнянні з іншими джгутами. Також присутня додаткова фіксація воротка, якщо під час затискання рука зіскочить з воротка, він не розкрутиться. Для запису часу накладання присутній маячок і кишенька для інструкції чи будь-якої додаткової інформації. 


Розміри в складеному, аптечному стані 170х50х50 мм., вага 0,16 кг.


Турнікет може працювати, як 8 в одному:

 

  • ефективний засіб для зупинки кровотечі з кінцівок (можливість зупинки кровотечі при повністю відірваній кінцівці під сустав, де звичайний турнікет накласти не можливо);
  • фіксація шини;
  • тиснуча пов'язка, чи для підтримки бандажу;
  • фіксація тазового кільця при переломах кісток тазу; 
  • затискання артерій в області паху;
  • накладання через руку на шию;
  • один, два або три турнікети можна використовувати, як евакуаційну петлю; 
  • два, три або чотири турнікети – як ноші;


Виріб пройшов багато тактико-медичних тестів та зарекомендував себе в бойових умовах, як міцний, безвідмовний, багатофункційний пристрій. УВАГА: Турнікет кровоспинний багатофункційний укроспас запатентовано!
Підсумок для турнікета (ременя тактичного багатофункційного) "УКРОСПАС" виготовлений з тканини Cordura USA 1000 D та інших якісних матеріалів. Він сконструйований таким чином: – коли дістаєш з нього турнікет, складений в стані готовності, він самостійно розкривається в кільце і щоб скористатися ним, достатньо лише накинути на руку створене кільце та затягнути. Розміри підсумку 200х60х60 мм.
 

 

 

Дивитися (завантажити) прайс >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна

Copyright © Амальтея Все права защищены.