+380 (44) 587-50-47
+380 (44) 331-43-58
+380 (44) 594-02-10
+380 (93) 026-10-51   Life
+380 (95) 725-91-85   mtc
+380 (97) 107-03-47   kyivstar

Амальтея

Пожежне обладнання

Пожежне обладнання та системи безпеки

 

пожежне обладнання Компанія Амальтея була заснована у 2007 році з метою забезпечення Вашої безпеки. З цього часу нашими фахівцями ретельно був вивчений ринок та все пожежне обладнання на цьому ринку, саме тому ми пропонуємо найкраще по ціні та якості пожежне обладнання. Основні напрямки нашого підприємства – це пожежне обладнання та засоби порятунку життя людей. Ми пропонуємо Вам високоякісне та доступне по ціні рятувальне та пожежне обладнання. У нашому підприємстві ви можете купити пожежне обладнання, вогнегасники, гумові та пожежні рукави, пожежні шафи, щити, стенди пожежні, гідранти, мотопомпи, генератори, знаки безпеки, турнікети кровоспинні, ноші та інші системи безпеки.
Люди витрачають безліч коштів на охорону майна від крадіжки, але не приділяють певної уваги засобам порятунку життя та протипожежній безпеці. Відсутність пожежного обладнання в багато разів збільшує збитки від пожежі, що виникла, призводить до трагічних наслідків та загибелі людей.На сьогоднішній день компанія «Амальтея», займається розробкою та виготовленням засобів першої домедичної допомоги, системами порятунку життя, системами евакуації поранених з поля бою та постраждалих при катастрофах техногенного або природного характеру, а також виробництвом та продажем пожежного обладнання. 

В нашому підприємстві працюють дипломовані фахівці з пожежної безпеки, звернувшись до нас, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію по вибору, придбанню, розміщенню, обслуговуванню та правильному застосуванню первинних засобів пожежегасіння та іншим питанням з пожежної безпеки. Ми цінуємо свою репутацію та наших клієнтів, тому пропонуємо тільки високоякісне обладнання.

 

Рекомендовані товари

 

Чохол до вогнегасника ВПчохли до вогнегасників

 

 

 

Чохли до вогнегасників ВП-1; ВП-2; ВП-3; ВП-5; ВП-6; ВП-8; ВП-9; ВП-45; ВП-50; ВП-90; ВП-100  (виробництво АМАЛЬТЕЯ ®)

 

Чохол призначений для розміщення в ньому вогнегасника, захисту його від потрапляння прямих сонячних промінів та атмосферних опадів, які дуже згубно впливають на вогнегасник. Чохол дозволяє значно продовжити термін життя вашому вогнегаснику, який коштує не малих коштів, зберегти його в працездатному стані, а в офісі, не зіпсувати дизайн вогнегасником, який в багатьох закріплений на стіні на звичайному кріпленні. Чохол для переносних вогнегасників можна використовувати як підставку підлогову або як кріплення, для розміщення вогнегасника на вертикальній конструкції.
Універсальний чохол виготовлений із щільної, міцної, непромокаючої тканини. В залежності від марки вогнегасника, чохол регулюється по висоті за допомогою текстильної застібки (липучки), зручно та швидко розкривається при необхідності використання вогнегасника. Для вентиляції передбачено два отвори. Також чохол для переносних вогнегасників може комплектуватися кріплення для розміщення вогнегасника на вертикальних конструкціях (в офісах на стінах, на комбайнах, тракторах та іншому транспорті). Чохол для вогнегасника виробництва АМАЛЬТЕЯ, це надійність, Європейська якість та симпатичний дизайн. З нашим виробом Ви витратите лише кілька секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання.
Також за допомогою чохла та кріплення, Ви надійно закріпите вогнегасник в Вашому автомобілі, не зіпсувавши дизайн транспортного засобу та збережете вогнегасник в працездатному стані.

 

Згідно правил експлуатації вогнегасників всі переносні вогнегасники розміщуються шляхом навішування на вертикальні конструкції за допомогою кронштейнів на висоті не вище, ніж 1,5 м. від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані до дверей, достатній для її повного відкривання або встановлюються в шафи пожежних кранів, якщо передбачено для цього місце, пожежні щити, стенди, підставки чи спеціальні тумби. В місцях розташування вогнегасників, встановлюється знак, який сповіщає про розміщення вогнегасника. Не дозволяється розміщення вогнегасників в місцях, де на них потрапляють прямі сонячні промені.

Кріплення до вогнегасника

 

Кріплення універсальні до  вогнегасників (виробництво АМАЛЬТЕЯ ®) та підставки до вогнегасників 

 

Кріплення призначені для розміщення вогнегасників на вертикальних конструкціях. Універсальні кріплення до вогнегасників ВП складаються з кронштейну та фіксатора с замком. Фіксатор(ри) можна регулювати по висоті, в чотири положення та по діаметру балону. За допомогою фіксатора, Ви надійно закріпите вогнегасник, незалежно від діаметру балону Вашого вогнегасника.

Вам більше не потрібно витрачати час, обдзвонювати підприємства та шукати кріплення, яке би підійшло саме до Вашого вогнегасника. Кріплення виробництва АМАЛЬТЕЯ, це надійність, Європейська якість та дизайн. Фіксатор легко регулюється під потрібний діаметр балону, а за допомогою замка, текстильної застібки він легко та надійно застібається і якщо потягнути на себе застібнутий вогнегасник, зірвати його з кріплення буде не можливо, це означає, що він сам ніколи не випаде з кріплення та не розкриється замок. Для того, щоб скористатися вогнегасником, достатньо лише однією рукою розстібнути замок, який розстібається так саме легко, як і застібається, а другою рукою потягнути на себе вогнегасник. При пожежі, час грає проти Вас і дуже важливо, як умова швидше скористатися вогнегасником. З нашим кріпленням Ви витратите долі секунд, щоб підготувати вогнегасник до використання.

Вуглекислотні вогнегасники мають напівкругле дно і комплектуються заводським кутовим кріплення, але проходячи поруч з вогнегасником, достатньо зачепити вогнегасник і він впаде, добре якщо не на ноги… Для вирішення цього питання ми розробили фіксатори для вуглекислотних вогнегасників, які надійно фіксують даний вогнегасник на вертикальній конструкції. Також за допомогою кріплень та фіксаторів окремо Ви надійно закріпите вогнегасник в Вашому автомобілі.

Згідно правил експлуатації вогнегасників, затверджених Наказом № 152 від 02 квітня 2004 р. всі переносні вогнегасники розміщуються шляхом навішування на вертикальні конструкції за допомогою кронштейнів на висоті не вище, ніж 1,5 м. від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані до дверей, достатній для її повного відкривання або встановлюються в шафи пожежних кранів, якщо передбачено для цього місце, пожежні щити, стенди, підставки чи спеціальні тумби. В місцях розташування вогнегасників, встановлюється знак, який сповіщає про розміщення вогнегасника.

 

 

 

Огнетушители

Вогнегасники

Гидранты, люки

 Пожежні гідранти

люк канализационный

 Каналізаційні люки

Крепеж к огнетушителю

Кріплення, чохли

Пож. оборудование

Пож. обладнання

Рукава пожарные

Пожежні рукава

Пожарные шкафы

Пожежні шкафи

кран пожарный

Крани пожежні

Пожарный инвентарь

Пожежний інвентар

Люки ревизионные

 Ревізійні люки

Для авто

Безпека авто

Кабель

Кабель вогнестійкий

Противопожарная дверь

Протипожежні двері

Аварийные светильники

Аварийні світильники

Перезарядка огнетушителей

Перезарядка

ТО рукавов

ТО пожежних кранів

пенообразователь

Піноутворювачі

генераторы

Генератори

Мотопомпы

Мотопомпи

резиновые рукава

Рукава гумові

Носилки

Ноші

Волокуши

Волокуші

Жгут кровоостанавливающий

Турнікет

Прайсы

Прайси

       

 

 

 

 

 

 

 

 

При использовании информации опубликованной на сайте ссылка обязательна

Copyright © Амальтея Все права защищены.